Çevik Bildiri ilkelerine bağlılık!

Uluslararası standartlara uygun
yazılımlar geliştiriyoruz!

Mobil, web ve masaüstü gibi

çok çeşitli platformlar için

özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz

Agile Manifesto ilkelerini kullanarak mobil, web ve masaüstü uygulamalarına uygun özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz.

90’lı yıllardan 2000’li yıllara kadar iş süreçlerinde uygulanan yazılım uygulamaları beraberinde birçok sorunu da beraberinde getirmişti. Söz konusu dönemde yazılım endüstrisi, uygulama süreçlerindeki hatalar, çalışma takvimine uygunsuzluk, üretilen yazılımın stabil çalışmaması ve üretilen yazılımın yeniliğe karşı esnek bir biçimde hareket edememesi gibi sorunlarla beraber gelişmekteydi. Böyle bir dönemde bir grup yazılımcı, yazılım endüstrisinin üretim ve müşterileriyle ilişkilerinin standartlarını yükseltecek, müşterilerin ihtiyaçlarını doğru anlamaya yönelik bazı fikirler için kolları sıvadılar. Fikirlerin sonucunda “Çevik yazılım” bildirisi ile teknolojinin iş sürecine karşı esnekliği artmaya başladı. WEATRA olarak sizler ile kurduğumuz iş akış süreçlerimizi AGILE manifestosunun ilkelerini benimseyerek hareket ediyoruz.

Şeffaflık ve optimizasyon

01.

Şeffaflık

ve optimizasyon

Sizlerin bize olan güveninizi korumak ve tam anlamıyla bize güvenmenizi istiyoruz. Düzenli ara raporlamalar/bilgilendirmelerle ve gerçek zamanlı güncellemeler yoluyla esnek olmamıza ve sizler ile etkili iletişim kurmamıza yardımcı olan ÇEVİK MANİFESTO ilkelerine dayanarak çalışıyoruz. Sağlıklı ve verimli etkileşim döngüsüyle kısa zamanda, yüksek performanslı sonuçlara ulaşıyoruz.

02.

Teknoloji ve yenilik

Biz mutlak mükemmeliyetçiliğe ve yenilikçiliğe inanan bir ekibiz. İnancımız aynı zamanda yaşam boyu öğrenme idealini asla bırakmayacağımızı temsil ediyor. Her zaman en uygun ve en güvenilir çözümü, çevik süreçleri bulmak için yola çıkarız.

MOBİL UYGULAMALAR

Kendi kendini örgütleyen bir takım

03.

Kendi kendini

örgütleyen bir takım

En iyi mimariler, gereksinimler ve tasarımlar kendi kendini organize edebilen takımlardan ortaya çıkar. Takım, düzenli aralıklarla nasıl daha etkili ve verimli olabileceğinin üzerinde düşünür ve her daim revize olmaya hazır şekilde hareket eder. Bu yüzden birbirine bağlı takım ruhuna önem veren bir bütünüz.

Danışmanlık

04.

Danışmanlık

Hizmetleri

Sizlerin ihtiyaçlarını doğru anlamak, teknolojik ihtiyaçlarınız için gerçekçi, efektif çözümler üretmeyi önceliğimiz haline getiriyoruz. İş süreçlerinizin doğru anlaşılması ve ihtiyaç duyduğunuz teknolojik yazılımların ne olması gerektiğine dair detaylı analizler sonucunda raporlarınızı hazırlıyoruz. Spesifik zaman analizleri, doğru teknoloji, uygulanabilirlik ve maliyet gibi soru işaretlerinizi doğru cevaplar ile yanınızdayız.