Çevik Bildiri ilkelerine bağlılık!

Uluslararası standartlara uygun
yazılımlar geliştiriyoruz!

Mobil, web ve masaüstü gibi

çok çeşitli platformlar için

özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz

Agile Manifesto ilkelerini kullanarak mobil, web ve masaüstü uygulamaları için özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz.

90’lı yıllardan 2000’li yıllara kadar iş süreçlerinde uygulanan yazılım uygulamaları beraberinde birçok sorun taşımaktaydı. Bu yıllarda yazılım endüstrisi, uygulama süreçlerindeki hatalar, çalışma takvimine uygunsuzluk, üretilen yazılımın doğru çalışması ve üretilen yazılımın ortaya çıkan yeni iş süreçlerini esnek bir biçimde kapsamıyor olması gibi birçok sorunla beraber gelişmekteydi. Tam böyle bir dönemde bir grup yazılımcı, yazılım endüstrisinin üretim ve müşterileriyle ilişkilerinin standartlarını yükseltecek, müşterilerin ihtiyaçlarını doğru anlamaya yönelik bazı fikirler tartıştılar. Ve bu fikirleri “Çevik yazılım” bildirisi başlığıyla yayınladılar. Weatra olarak müşterilerimizle kurduğumuz iş akış süreçlerimizde Agile manifestosunun ilkelerini benimsiyoruz.

Şeffaflık ve optimizasyon

01.

Şeffaflık

ve optimizasyon

Müşterilerimizin bize güvenmesini istiyoruz. Düzenli ara raporlamalar/bilgilendirmelerle ve gerçek zamanlı güncellemeler yoluyla esnek olmamıza ve müşterilerimizle etkili iletişim kurmamıza yardımcı olan Çevik Manifesto ilkelerine dayanarak çalışıyoruz. Sağlıklı döngülerle kısa zamanlı, yüksek performanslı işler çıkarıyoruz.

02.

Teknoloji ve yenilik

Biz gerçek mükemmeliyetçiler ve yenilikçileriz. Bu da aynı zamanda yaşam boyu öğrenme idealini asla bırakmayacağımız anlamına geliyor. Her zaman en uygun ve en güvenilir çözümü, çevik süreçleri bulmaya çalışırız.

MOBİL UYGULAMALAR

Kendi kendini örgütleyen bir takım

03.

Kendi kendini

örgütleyen bir takım

En iyi mimariler, gereksinimler ve tasarımlar kendi kendini örgütleyen takımlardan ortaya çıkar. Takım, düzenli aralıklarla nasıl daha etkili ve verimli olabileceğinin üzerinde düşünür ve davranışlarını buna göre ayarlar ve düzenler. Bu yüzden birbirine bağlı takım ruhuna önem veren bir şirketiz.

Danışmanlık

04.

Danışmanlık

Hizmetleri

Müşterilerimizin tüm süreçlerini doğru anlamak, teknolojik ihtiyaçlarını gerçekci, efektif çözümler üretmek temel hedefimiz. İş süreçlerinin doğru anlaşılması ve ihtiyaç duyulan teknolojik yazılımların ne olması gerektiğine dair detaylı analizler ve bunun sonucunda raporlamalar yapıyoruz. Gerçekci süreç analizleri; nasıl bir teknoloji, uygulanabilirlik, zaman ve maliyet gibi sorulara doğru cevaplar verebilmemizi sağlıyor.