BİZ UYGULAMALAR GELİŞTİRİRİZ

Yenilikçi & ölçeklenebilir
özelleştirilmiş teknoloji

Agile Manifesto ilkelerini kullanarak

mobil, web ve masaüstü uygulamaları için

özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz

İş süreçlerimiz; müşteriyi en başından bizimle birleştiriyor. Birlikte ihtiyaçları belirleyerek, aşamaları tanımlarız ve teslimat adımlarınları için bir zaman çizelgesi belirleriz. Bu da; öngörülemeyen aksamaları tahmin etmemize ve olası her türlü sorunu çözmemize yardımcı oluyor.

WEB UYGULAMALRI

01.

Web

uygulamaları

Kullanıcı tepkisine göre oluşturulan ve her müşterinin özel ihtiyaçlarına odaklanan karmaşık çevrimiçi uygulamaları kavramsallaştırır, tasarlar ve geliştiririz. Hem iç hem de dış kullanım için kurumsal uygulamaların geliştirilmesinde; ekip organizasyonunu, süreç optimizasyonunu ve üretkenliği arttırmayı hedeflemekteyiz.

02.

Platformlar arası

mobil uygulamalar

Karmaşık işlevlere sahip platformlar arası mobil uygulamalar geliştiriyoruz. En iyi performansı sağlamak ve çok çeşitli cihazlarla uyumluluğu en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

MOBİL UYGULAMALAR

MASA ÜSTÜ UYGULAMALASI

03.

Masaüstü

Uygulamaları

Windows ve MacOS için platformlar arası masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz. Internet erişimi olmadan da çalıştırılabilen sağlam, güvenli ve hızlı bir sistem sağlayan özel karmaşık masaüstü uygulamaları uyguluyoruz.

04.

API

geliştirme

Bir API'nin geliştirilmesiyle, bireysel uygulamalar bir araya getirilir, böylece bir bütün olarak çalışabilir ve olası uyumluluk sorunlarının üstesinden gelebilir. Satın alma, içerik yayınlama ve bilgi paylaşımı gibi süreçleri kolaylaştırır.

API

Danışmanlık

05.

Danışmanlık

Hizmetleri

Teknolojik ürünler geliştirmek, geliştirme ve uygulama süreçlerinin yönetimi ve optimizasyonu konusundaki bilgi birikimimize ve deneyimlerimize katkıda bulunmaktan sorumlu ekiplerle bütünleşiyoruz. Bu danışmanlık hizmetleri sayesinde, bir fikir başlangıcından proje başlangıcına kadar müşterilerle işbirliği yapıyoruz.