Yazılım teknolojileri geliştiriyoruz

Yenilikçi & Esnek
Özelleştirilmiş Teknolojiler

Mobil, web ve masaüstü gibi

çok çeşitli platformlar için

özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz

Gelişen teknolojik cihazlar yazılım uygulamaları bakımından neredeyse sınırsız bir uygulama imkanı sunmakta. Üretim, satış, pazarlama veya depolama gibi geniş iş sahasındaki süreçleri, yaratıcı, yenilikçi ve esnek yazılım mimarileri ile birleştirmek, karlılığın temel ihtiyaçlarından. Masaüstü, web, mobil, API gibi birbirinden farklı platformlarda çalışan gelişmiş yazılımlar üretiyoruz.

WEB UYGULAMALRI

01.

Web

uygulamaları

Web uygulamaları, web sitesi gibi ihtiyaçların yanı sıra, istediğiniz herhangi bir yerden erişebildiğiniz, web tarayıcılarında çalışabilen çok çeşitli alanları kapsayabilir. Herhangi bir iş sürecinize web platformaları üzerinden erişmek veya yönetmek isteyebilirsiniz. Biz kurumsal çizgilerinize uygun yaratıcı tasarımlarımızla firmanızı Dünyanın her yerinden erişilebilir hale getiriyoruz. Web sitesi, E-ticaret, online eğitim platformları, video hizmet sistemleri gibi birbirinden çok farklı teknoloji ve içeriklerde yazılım ve tasarım hizmetleri sunuyoruz.

02.

Platformlar arası

mobil uygulamalar

Her yerden, her şekilde erişilebilen uygulamalar iş süreçlerinizin mükemmel işleyişini güçlendirmekte. Bunun için karmaşık platformlar arasında çalışabilen mobil uygulamalar geliştiriyoruz

MOBİL UYGULAMALAR

MASA ÜSTÜ UYGULAMALASI

03.

Masaüstü

Uygulamaları

Windows ve MacOS için platformlar arası masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz. İnternet erişimi olmadan da çalıştırılabilen bu uygulamalar sağlam, güvenli ve hızlı bir sistem hizmeti sunuyor.

04.

API

geliştirme

API’ler var olan bir sistem üzerinde çalışmayı amaçlayan küçük programlardır. Ana sistem üzerinde pratik, esnek, iyileştirme hizmetleri sağlar. Büyük yazılım mimarilerinin çalışma işlevlerini aksatmadan istenilen “küçük” işleri yapmaları için tasarlanırlar. Özelleşmiş işlerinizin dışında ihtiyaç duyduğunuz bir çok platformdan hizmet alabilmeniz için API’ler geliştiriyoruz

API

Danışmanlık

05.

Danışmanlık

Hizmetleri

TMüşterilerimizin tüm süreçlerini doğru anlamak, teknolojik ihtiyaçlarını gerçekci, efektif çözümler üretmek temel hedefimiz. İş süreçlerinin doğru anlaşılması ve ihtiyaç duyulan teknolojik yazılımların ne olması gerektiğine dair detaylı analizler ve bunun sonucunda raporlamalar yapıyoruz. Gerçekci süreç analizleri; nasıl bir teknoloji, uygulanabilirlik, zaman ve maliyet gibi sorulara doğru cevaplar verebilmemizi sağlıyor.