Yazılım teknolojileri geliştiriyoruz

Yenilikçi & Esnek
Özelleştirilmiş Teknolojiler

Mobil, web ve masaüstü gibi

çok çeşitli platformlar için

özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza entegre olan teknolojik cihazların yazılım uygulama kapasitelerinin sınırsıza yakın olması bizlere sınırsız bir uygulama imkanı sunmaktadır. Üretim, satış, pazarlama veya depolama gibi geniş iş sahasındaki süreçleri teknoloji ile entegre etmek adına en temel ihtiyaç; yaratıcı, yenilikçi ve esnek yazılım mimarileri ile birleştirmektir. Bu noktada WEATRA Masaüstü, web, mobil, API gibi birbirinden farklı platformlarda ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar ile sizler için çalışan gelişmiş yazılımlar üretiyoruz.

WEB UYGULAMALRI

01.

Web

uygulamaları

Web sitesi gibi ihtiyaçlarının dışına çıkma vakti. Sizlerin ne istediği ile ilgileniyoruz. İstediğiniz herhangi bir yerden erişebileceğiniz, web tarayıcılarında çalışabilen çok çeşitli alanları hayal edin ve bizimle paylaşın. Bırakın gerçekleştirelim. İş süreçlerinizi web platformları üzerinden erişmek veya yönetmek isteyebilirsiniz. Biz bu noktada kurumsal çizgilerinize uygun tasarımlarımızla sizleri Dünyanın her yerinden erişilebilir bir noktaya taşımak için varız. Web sitesi, E-ticaret, online eğitim platformları, video hizmet sistemleri gibi farklı teknoloji ve içerikler konusunda sizlere yazılım ve tasarım hizmetleri sunmakta gurur duyuyoruz.

02.

Platformlar arası

mobil uygulamalar

Dilediğiniz yerden ve dilediğiniz şekilde erişim sağlayabileceğiniz uygulamalar iş süreçlerinizi mükemmel şekilde güçlendirmek ile birlikte karmaşık platformlar arasında istikrarlı şekilde çalışabilen mobil uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

MOBİL UYGULAMALAR

MASA ÜSTÜ UYGULAMALASI

03.

Masaüstü

Uygulamaları

İnternet erişimi ihtiyacı duymadan çalışabileceğiniz dinamik, güvenli ve hızlı sistemleri, Windows ve MacOs plartfomlarında hizmetinize sunuyoruz.

04.

API

geliştirme

API’ler var olan bir sistem üzerinde çalışmayı amaçlayan küçük programlardır. Ana sistem üzerinde pratik, esnek, iyileştirme hizmetleri sağlayan bu programlar büyük yazılım mimarilerinin çalışma işlevlerini aksatmadan istediğiniz “küçük” işleri yapmak için tasarlanırlar. Özel işlerinizin dışında ihtiyaç duyduğunuz bir çok platformdan hizmet alabilmeniz adına API’ler geliştiriyoruz

API

Danışmanlık

05.

Danışmanlık

Hizmetleri

Sizlerin ihtiyaçlarını doğru anlamak, teknolojik ihtiyaçlarınız için gerçekçi, efektif çözümler üretmeyi önceliğimiz haline getiriyoruz. İş süreçlerinizin doğru anlaşılması ve ihtiyaç duyduğunuz teknolojik yazılımların ne olması gerektiğine dair detaylı analizler sonucunda raporlarınızı hazırlıyoruz. Spesifik zaman analizleri, doğru teknoloji, uygulanabilirlik ve maliyet gibi soru işaretlerinize cevap vermek için yanınızdayız.